0912 063 4885

مشخصات پارچه برزنت

چادر برزنت متری چند؟

مشخصات پارچه برزنت

مشخصات پارچه برزنت با توجه به نوع پارچه متفاوت است. برزنت یک پارچه ضخیم و مقاوم است که از الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته می شود. به عنوان مثال برای تهیه آن از کرباس و پلی استر استفاده می شود. برزنت انواع مختلفی دارد که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی هستند. این پارچه کابرد زیادی در صنایع مختلف دارد. انواع برزنت پلی استر، پی وی سی، کانتینری، برزنت نسوز، برزنت شمعی و مشمایی و … در بازار وجود دارند. یکی از کاربردهای اصلی پارچه برزنت تهیه چادر برزنتی است. از چادر برزنت برای پوشش و کاور خودرو، بار و به عنوان برزنت سقفی استفاده می شود.

برزنت ضد آب

پارچه برزنتی چیست؟

همانطور که گفته شد پارچه برزنتی یک پارچه مقاوم و ضد آب است که کاربردهای مختلفی دارد. برای تهیه پارچه های مقاوم تر در هنگام تهیه برزنت از الیاف مصنوعی استفاده می شود. این الیاف موجب می شود که پارچه ظاهری براق تر داشته باشد. این نوع پارچه ها در برابر نفوذ آب مقاوم ترند. مانند برزنت کانتینری که برای تهیه و دوخت چادر کانتینری استفاده می شود. این پارچه ها در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند. بنابراین کاربردهای مختلفی دارند. پارچه های ضد آب برای سایبان، کاور کولر، آلاچیق و … استفاده می شوند.

برزنت یک پارچه ارزان و با کیفیت است. فروش برزنت به صورت رولی، متری و عمده انجام می شود. لیست قیمت برزنت با توجه به تنوع آن متنوع است. به همین علت قبل از خرید با بخش فروش سایت در تماس باشید.

خرید چادر برزنتی دست دوم

ویژگی های برزنت خوب!

برزنت خوب باید دارای کیفیت، دوام و قیمت ارزان باشد. بهترین پارچه های برزنتی طول عمر بیشتری دارند و به عنوان پارچه های ضد آب شناخته شده اند. همانطور که گفته شد از برزنت برای تهیه چادر برزنتی استفاده می شود. دوخت استاندارد و کیفیت پارچه تاثیر بسیار زیادی در کیفیت چادر تولیدی دارد. از این چادرهای برای تهیه چادرهای مسافرتی نیز استفاده می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام