زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی به عنوان یکی از لوازم ضروری مسافرت و سفر محسوب می شود. این زیراندازها معمولا از جنس و بافت مختلف در بازار تولید می شوند. عمده ترین زیراندازهای موجود در بازار از جنس حصیری و جاجیم هستند. زیرانداز حصیری به عنوان یکی از محبوب ترین انواع زیرانداز شناخته شده است. دلیل این امر دوام، سبکی و ضدآب بودن این محصول است. امکان خرید زیرانداز در گنجایش و ابعاد مختلف برای مشتریان وجود دارد. برای اطلاع از قیمت و خرید انواع زیرانداز به بخش فروشگاه و لوازم سفر مراجعه کنید.

زیرانداز مسافرتی

بهترین نوع زیرانداز مسافرتی

همانطور که گفته شد زیرانداز مسافرتی ضد آب حصیری به عنوان یکی از بهترین انواع زیرانداز شناخته شده است. این محصولات با توجه به اینکه از حصیرپلاستیک ساخته می شوند دارای مقاومت بالایی هستند. از این زیرانداز حتی می توان در مکان های مرطوب نیز استفاده کرد. طول عمر بالای آن یکی از ویژگی های اصلی اش است و در برابر عوامل محیطی مختلف آسیب نمی بیند.

یکی دیگر از ویژگی زیرانداز حصیری مسافرتی، سبکی آن است. در هر ابعادی که شما زیرانداز را تهیه کنید دارای وزن کم است و امکان حمل و جابه جایی آن راحت است. به همین دلیل به راحتی می توان با خود به سفر برد بدون اینکه موجب سنگینی بار سفر شود. این نوع زیرانداز معمولا به صورت یک تکه و یا با دوخت میانی تولید می شود.

زیرانداز مسافرتی

قیمت زیرانداز حصیری

زیرانداز حصیری سفری با توجه به ابعاد و شرکت سازنده دارای قیمت های مختلفی می باشد. به همین دلیل قبل از انتخاب آن باید ابعاد و ظرفیتش مشخص شود. اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع زیراندازهای مسافرتی فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت انواع زیرانداز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (12 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام