چادر های برزنتی

[ux_slider]

[ux_image id=”61″ height=”50%”]

[ux_image id=”65″ image_size=”original” height=”50%”]

[ux_image id=”64″ image_size=”original” height=”50%”]

[/ux_slider]
[message_box bg_color=”rgb(13, 77, 17)”]

[row v_align=”middle” h_align=”center”]

[col span=”9″ span__sm=”12″]

[ux_text text_align=”center”]

اترس چادر اولین تولید کننده تخصصی و عرضه کننده انواع چادرهای برزنتی و پارچه های برزنتی در کشور

[/ux_text]

[/col]

[/row]

[/message_box]
[divider align=”center” color=”rgb(255, 255, 255)”]

[title style=”center” text=”چادر برزنتی”]

برزنتبرزنت ارزانبرزنت کارکردهپارچه برزنتیچادر برزنتچادر برزنتی/ چادر برزنتی یکی از پر طرف‌دار ترین محصولات می‌باشد که برای پوشش و ضدآب کردن محیط ها و وسایل نقلیه استفاده می‌شود. چادر پارچه ای کاربردهای متفاوتی دارد. این محصول را می‌توان برای فضاهای مختلف به کار برد. در واقع برای صنایع مختلف انواع مختلفی از برزنت تولید می‌شود. چادر برزنتی صحرایی یکی از انواع محصولاتی است که با استفاده از این پارچه میتوان تولید کرد و با نام گروهی یا اسکلتی نیز شناخته می‌شود.چادر برزنتی برای ماشین و جلوگیری از ایجاد آسیب به آن به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این پارچه شامل موارد زیر هستند:

  1. استفاده از آن برای دوخت کاور و چادر خودرو
  2. نصب راحت انواع چادر دوخته شده
  3. مناسب برای تولید چادر مسافرتی
  4. محافظت از بار و کالا
  5. مناسب برای پوشش محصولات کشاورزی
  6. قابلیت استفاده به عنوان پوشش سقف

چادرهای برزنتی

قیمت چادر برزنتی قدیمی

به دلیل مقاومت بالای این پارچه، برخی نسبت به تهیه چادرهای دست دوم یا کارکرده اقدام می‌کنند. قیمت چادر برزنتی قدیمی یا کارکرده نیز برای خریدار به صرفه تر است. برخی نیز پارچه های نو را خریداری و با استفاده از آن پارچه جدید را میدوزند. دوخت باید حتما دارای استانداردهای لازم باشد. در غیر این صورت، ممکن است بعد از مدتی دچار آسیب شود. نصاب پارچه برزنتی باید با تجربه و دارای مهارت کافی باشد.فروش محصولات برزنتی از طریق همین سایت انجام می‌شود.قیمت یک پارچه ضد آب در بازار نیز بر اساس قیمت روز مشخص می‌شود. گاهی یک پارچه دارای قیمت های متنوعی است. در نتیجه بهتر است از تولیدی آن را خریداری کرد. معمولا بر اساس موارد زیر قیمت مشخص می‌شود.

لیست قیمت چادر برزنتی

لیست قیمت چادر می‌تواند قیمت مشخصی از انواع این پارچه به مشتری ارائه دهد.قیمت برزنت متریمنظور از فروش متری و قیمت آن، قیمت هر مترمربع است.قیمت برزنت رولیبرزنت را می‌توان به صورت رولی خریداری کرد. در این صورت هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

چادر برزنتی فروشی

چادر برزنت فروشی را می‌توانید در ابعاد متنوعی خریداری کنید. این نوع پوشش کاربردهای متنوعی دارد. فروش برزنت از طریق سایت و به صورت آنلاین موجب راحتی بیشتر خواهد شد و دیگر نیاز به مراجعه حضوری وجود ندارد. انواع برزنت با متریال اولیه مصنوعی یا طبیعی به روش های مختلفی قابل خریداری هستند و می‌توانید این نوع محصول را به سادگی از طریق مراکز پخش یا تولیدی خریداری کنید. این موضوع موجب می‌شود که پوشش مورد نظر کیفیت و دوام بیشتری داشته باشد. از این رو در برابر نفوذ آب مقاوم تر است.

قیمت دوخت چادر برزنتی

چادر فروشی دارای قیمت های متنوعی است که بستگی به جنس پارچه دارد. از این رو ضخامت، یک رو یا دو رو بودن پارچه و … در تعیین قیمت دوخت چادر برزنتی موثر هستند. دوخت پارچه باید استاندارد و مطابق نمونه های با کیفیت باشد. در صورت عدم مقاومت بالا در دوخت و یا استفاده از مواد بی کیفیت، بعد از مدت کوتاهی چادر برزنتی دچار مشکل خواهد شد.

مرکز فروش پارچه برزنتی

در مرکز فروش پارچه برزنتی می‌توان هزینه‌ی کمتری برای خرید چادرپرداخت کرد. مثلا قیمت چادر 12 متری در مرکز پخش از فروشگاه‌ها کمتر است. بنابراین بهتر است برای خرید به این مکان ها مراجعه شود. فروش اینترنتی پارچه برزنتی موجب شده است که بتوان انواع برزنت را با قیمت کم و در کوتاه ترین زمان خریداری کرد.اترس چادر از طرق مختلف نسبت به فروش پارچه اقدام می‌کند. یکی از شیوه های پرطرفدار خرید از طریق پیج است. در این صفحه تمامی محصولاتی جدید برای فروش ارائه می‌شوند. این نوع محصولات را می توانید از طریق دایرکت خریداری کنید. خرید برزنت از طریق واتساپ، سایت و یا تماس تلفنی نیز امکان پذیر است. چادر برزنتی اصل و درجه یک با کیفیت بسیار بالا از این طریق قابل خریداری است.

خرید چادر ضد رطوبت در تهران

استفاده از روش‌های آنلاین برای خرید چادر بسیار راحت است. زیرا شما مشخصات و ویژگی‌های کالا را به صورت کامل مشاهده می‌کنید. اما در خرید حضوری نمی‌توانید تمامی ویژگی‌های محصول را از فروشنده بپرسید. شما در ساعت های مختلف شبانه روز قادر خواهید بود که کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. بورس پارچه برزنت در تهران و سایر چادرهای ضد آب با قیمت ارزان وجود دارد. البته ارسال به سراسر ایران نیز از این طریق قابل انجام است.

برزنت هیئت

یکی از پارچه های پرطرفدار برزنت هیئت است. این پارچه برای برپایی ایستگاه صلواتی و یا هیئت های عزاداری به کار می‌رود. مسلما جنس آن باید ضخیم و ضد آب باشد. زیرا برخی اوقات این ایام در فصول سرد برپا می‌شود. حتی اگر در فصل تابستان نیز برپا شوند، باید از عبور نور خورشید جلوگیری کند. بهترین پوشش برای داربست های موقت، برزنت است. با این پوشش یک فضای مطمئن ایجاد خواهد شد. خرید پارچه هیئت بصورت متری امکان پذیر است. قیمت برزنت هیئت با توجه به جنس و متراژ آن مشخص می‌شود.
[divider align=”center” width=”601px” color=”rgb(35, 35, 98)”]

[divider align=”center” width=”179px” color=”rgb(14, 60, 102)”]

[ux_image id=”73″ image_size=”original” height=”50%”]