برزنت سایبان

برزنت سایبان

برزنت سایبان یکی از انواع پارچه برزنت است که برای جلوگیری از نفوذ نور خورشید و شرایط مختلف جوی کاربرد دارد. سایبان مغازه و فروشگاه از اساسی ترین کاربرد های این نوع پارچه برزنت هستند. در صورت که طرح و رنگ پارچه ساده باشد، امکان چاپ طرح نیز روی آن وجود دارد.

قیمت ارزان و مناسب و کیفیت بالا موجب فروش محصولات برزنتی مجموعه اترس چادر شده است. انواع پارچه برزنت برای تهیه و دوخت چادر برزنت به کار می روند. چادر برزنتی کاربردهای متعددی مانند پوشش سقف یا کاور خودرو دارد. از این رو پارچه برزنتی بسیار پرفروش است.

میزان مقاومت این پوشش بستگی به ضخامت و نوع پارچه دارد. معمولا از نوع خاصی از برزنت برای سایبان استفاده می شود. برای انواع چتر سایبان آفتابگیر از برزنت کانتینری نیز استفاده می شود. این نوع سایبان برای مکان هایی است که در معرض نور شدید خورشید قرار دارند. از ویژگی های برزنت سایبان می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • امکان خرید برزنت درضخامت های مختلف
  • جلوگیری از عبور اشعه مضر نور خورشید
  • مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت
  • قیمت ارزان و مناسب
برزنت نانو

برزنت نانو

خرید برزنت ضد آب برای سایبان مغازه

برخی از سایبان ها به صورت دستی طراحی و برخی به صورت برقی. در هر صورت از برزنت برای سایبان فروشگاه و مغازه استفاده می شود. خرید برزنت ضد آب برای سایبان مغازه می تواند برای فضاهایی که مواد غذایی به فروش می رسانند بسیار موثر باشد. زیرا نور خورشید می تواند موجب فساد مواد غذایی شود.

خرید برزنت ارزان را می توانیم از طریق تولیدی و مراکز پخش پارچه برزنت با قیمت مناسب انجام دهیم. پوشش برزنتی ضد آب است و دارای تنوع بسیار بالا. از این رو معمولا باید با توجه به نوع شرایط جوی محل مورد نظر، سایبان مناسب را انتخاب کرد.

اترس چادر

 

گروه تولیدی اترس چادر عرضه کننده و تولید کننده برترین چادرهای برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در کشور است که تاکنون توانسته بیشتر از 50 پروژه بزرگ دولتی و ارگانی را به صورت کامل اجرایی کند.

اترس چادر اولین و بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع پارچه های برزنت و چادرهای برزنتی در کشور.

 

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

دوخت سایبان مغازه

همانطور که گفته شد برخی از انواع سایبان، به صورت دوخته شده و آماده در دسترس هستند. اما برخی تمایل دارند که این پوشش را به صورت متری خریداری کنند و طرح مورد نظر را با استفاده از چرخ های صنعتی، بدوزند. بنابراین دوخت سایبان مغازه و فروشگاه امری معمول است. هر چند که برخی از نمونه های آماده برای این کار استفاده می کنند.

چرخ صنعتی دوخت مناسبی دارد و باید به این نکته توجه شود که برزنت سایبان باید دارای دوخت استانداردی باشد. در غیر این صورت در اثر شرایط جوی دچارآسیب و مشکل خواهد شد.

مرکز پخش پارچه سایبان

پارچه سایبان همان پوشش برزنتی ضد آب است. مراکز پخش پارچه برزنت همگی این پوشش را در ابعاد و طرح های متنوع برای فروش به مشتری ارائه می کنند. در صورتی که بخواهیم پارچه کاملا ضد آب و مقاوم باشد، باید از انواعی استفاده شود که دارای الیاف مصنوعی هستند. این پارچه ها در برابر شرایط جوی بسیار مقاوم اند. در نتیجه دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. از این رو می توان این پارچه را از طریق مرکز پخش پارچه سایبان خریداری کرد.

تولیدی معمولا قیمت ارزان و مناسبی را برای هر مترمربع پارچه برزنت به مشتری ارائه می کند. از این رو پارچه سایبان را می توان با قیمت مناسب تر از این طریق خریداری کرد.

خرید اینترنتی برزنت

برزنت از طریق سایت به صورت اینترنتی نیز قابل خریداری است. از این رو در بیشتر موارد این پارچه به صورت اینترنتی و آنلاین خریداری می شود. این پوشش دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی است از این رو برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. خرید برزنت از طریق آنلاین موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها می شود. شما می توانید این پارچه را در ابعاد و اندازه دلخواه با توجه به سایز محل نصب، انتخاب کنید. مقایسه قیمت و استفاده از کدهای تخفیف از دیگر ویژگی های خرید آنلاین برزنت است.

اترس چادر

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید