0912 063 4885

برزنت سایبان

برزنت سایبان

برزنت سایبان

برزنت سایبان باید از انواع پارچه های برزنتی مقاوم تهیه شود. انواع پارچه های برزنتی با خواص گوناگون تولید می شوند. پارچه برزنت سایبان باید دارای مقاومت بالا باشد و به عنوان یک پارچه ضد آب عمل کند. پارچه برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. برای تهیه برزنتی که بتواند در برابر نفوذ آب جلوگیری کند از الیاف پلی استر استفاده می شود. به همین دلیل به این نوع پارچه برزنت پلی استر گفته می شود. بهترین پارچه برای سایبان انواع پارچه های ضد آب می باشد.

چادر برزنتی سقفی

ویژگی و کاربرد پارچه برزنت ضد آب

برزنت به کار رفته برای سایبان باید دارای دوام و عمر طولانی باشد. به دلیل قرارگیری در معرض شرایط محیطی باید توانایی مقابله با این شرایط را داشته باشد. یکی از کاربرد های سایبان جلوگیری از عبور نور می باشد. نور خورشید با تابش مستقیم خود در فصل تابستان می تواند آزاردهنده باشد. به همین دلیل برای جلوگیری از تابش مستقیم می توان از انواع سایبان ها استفاده کرد. به طور معمول پارچه به کار رفته در تهیه سایبان، پارچه های برزنتی می باشد. این پارچه ها به دلیل دوام و عمر طولانی گزینه بسیار مناسبی برای سایبان می باشند.

سایبان های پارچه ای را می توان برای ورودی ساختمان، ورودی مغازه و فروشگاه و یا در تراس به کار برد. این سایبان ها با توجه به پارچه مورد استفاده در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند. در سایبان های تولید شده برای مغازه ها می توان با روش پارچه های برزنتی آن تبلیغات چاپ کرد. پارچه برزنت از عبور نور خورشید به داخل جلوگیری می کند و همچنین در فصول سرد سال از بارش برف و باران و ورود آن به داخل تا حد زیادی جلوگیری می کند.

سايبان بالکن

قیمت پارچه برزنتی برای سایبان

قیمت برزنت با توجه به نوع پارچه، ابعاد فضای مورد نظر تعیین می شود. این پارچه دارای تنوع در طرح و رنگ است و مشتری می تواند رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند. فروش برزنت سایبان به صورت متری می باشد. امکان خرید اینترنتی پارچه برزنت برای سایبان نیز برای مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت پارچه سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام