0912 063 4885

برزنت چیست؟

بورس پارچه برزنت تهران

برزنت چیست؟

برزنت چیست؟ پارچه برزنت یک نوع پارچه مقاوم و مستحکم برای تهیه چادر برزنتی است. این پارچه دارای انواع مختلفی است. برزنت از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شود. یک ماده طبیعی برای تهیه برزنت، کرباس است. اما گاهی اوقات برای ایجاد مقاومت بیشتر در پارچه از الیاف مصنوعی مانند پل استر نیز در تهیه پارچه استفاده می شود. این الیاف مصنوعی موجب براق تر شدن ظاهر پارچه می شوند. به همین دلیل برزنت پی وی سی، پلی استر و کانتینری دارای ظاهری براق هستند. پارچه های طبیعی ظاهر کدرتری هستند.

چادر برزنت متری چند؟

انواع پارچه برزنت

همانطور که گفته شد برزنت در انواع مختلف با خواص متفاوت تولید می شود. برزنت کانتینری، برزنت شمعی، نانو، سقفی، استخری، برزنت پلی استر و … از انواع مختلف پارچه برزنت هستند. هز کدام از این پارچه کاربرد مختلفی دارند. از پارچه های برزنت ضد آب برای تهیه انواع چادر برزنتی استفاده می شود. به عنوان مثال چادرهای مسافرتی از برزنت پلی استر تهیه می شوند. پارچه های برزنت تهیه شده از الیاف مصنوعی مقاوم بیشتری در برابر رطوبت دارند. به همین دلیل در مکان های مرطوب استفاده می شوند.

چادرهای برزنت سقفی، برزنت کانتینری و پلی استر به عنوان برزنت ضد آب شناخته شده اند. قیمت پارچه با توجه به نوع آن متفاوت است. ابعاد و متراژ پارچه نیز در تعیین قیمت پارچه موثر است. اینکه برزنت چیست؟ و چه کاربردهایی دارد را در مقاله های بعدی بخوانید.

قیمت برزنت متری

خرید برزنت متری

برزنت به صورت متری، رولی و عمده به فروش می رسد. فروش پارچه برزنت به صورت اینترنتی از طریق بخش فروشگاه اترس چادر فروخته می شوند. این پارچه ها با توجه به جنس و برند تولید کننده دارای قیمت مشخصی هستند. برزنت به عنوان یک پارچه ضخیم و ارزان در بازار شناخته شده است که کاربرد های فراوانی دارد. به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد و از آن برای مصارف و صنایع گوناگون استفاده می شود. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام