میز کمپینگ 2

میز کمپینگ

میز کمپینگ

میز کمپینگ ممکن است از متریال متفاوتی تهیه شود. مثلا یکی از انواع آن، میز آلومینیومی است. این وسیله‌ی کاربردی برای سفر، طبیعتا یکی از تجهیزات ضروری برای کسانی که به طبیعت گردی، علاقه دارند است. با عناوین مختلف این نوع وسایل نام گذاری می‌شوند.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

مثلا برخی از افراد به آن میز توریست نیز می‌گویند. یکی از ویژگی‌های آن نیز تاشو بودن آن است. به همین دلیل به راحتی می‌توان آن را تا کرد و در صندوق عقب خودرو قرار داد. همین امر موجب می‌شود که به عنوان لوازم سفر سبک از آن نام برده شود.

از ویژگی های میزهای ساخته شده از آلومینیوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. توانایی تحمل وزن تا 50 کیلوگرم
2. دارای ابعاد مناسب
3. جنس آن از فلز و روکش آن آلومینیوم
4. مقاوم در برابر رطوبت
5. دارای کاور برای جابه جایی راحت تر

میز تاشوی سفری کمپینگ:

میز تاشوی سفری در گذشته یک وسیله ضروری محسوب نمی‌شد. اما امروزه برای کسانی که اهل سفر هستند، یک وسیله کاملا ضروری است. یکی از ویژگی‌های اصلی آن، امکان تا کردن میز است. همانطور که گفته شد، شما می‌توانید به راحتی آن را تا کنید و با خود حمل کنید.

انواع میز و صندلی تاشو مسافرتی با کیفیت های مختلفی تولید می‌شوند. یکی دیگر از انواع میز مسافرتی، میز تاشو چوبی است. این وسیله سفری به شکل های هندسی گرد و مربع تولید می‌شود. اما این مورد دارای قیمت ارزان و مناسبی است. از این رو می‌توان با صرف هزینه کم آن را خریداری کرد.

انواع میز و صندلی تاشو مسافرتی:

به طور کلی انواع میز و صندلی تاشو مسافرتی در تولیدی ساخته می‌شوند. بدیهی است که تولیدات داخلی قیمت ارزان تری دارند. به همین علت اغلب از این نوع وسایل برای سفر خریداری می‌کنند. میز مسافرتی تاشو با همان میز کمپینگ را می‌توانید از طریق مرکز پخش فروش میز و صندلی تاشو بخرید. امکان فروش اینترنتی بدون مراجعه به فروشگاه نیز وجود دارد. میز آلومینیومی طبیعت گردی را از طریق سایت خریداری کنید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید