چادر لمینت

چادر لمینت

چادر لمینت

چادر لمینت چیست؟

چادر لمینت از پارچه های سبک و مقاوم ساخته می شود. از این چادر به عنوان جداکننده، پوشش مکان های مختلف مانند سوله و انبار، کاور کردن استخر و پوشش محصولات کشاورزی استفاده می شود. از ویژگی های این نوع چادر می توان از ضد آب بودن، مقاومت در برابر نور خورشید و اشعه ماورابنفش، ضد اسید بودن و جلوگیری از نفود گرد و غبار به داخل نام برد. همانطور که گفته شد یکی از مصارف این محصول پوشش استخر هست که به دلیل داشتن قابلیت uv اجازه سبز شده و جلبک زدن به آب استخر نمی دهد!

چادر لمینت

لمینت پارچه

پارچه به کار رفته در این چادر ها به وسیله یک لایه محافظ به نام لمینت در برابر نفوذ رطوبت به داخل مقاوم می شود. این عمل روی سطح خارجی پارچه صورت می گیرد. برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به صورت 100 درصدی می توان از پلی اتیلن داخلی پارچه استفاده کرد.

چادر لمینت یک محصول استاندارد وارداتی می باشد که توسط گروه اترس چادر ارائه شده است. استحکام بالای این نوع پارچه ها در برابر عوامل محیطی و همچنین سبکی آن موجب شده است که کاربرد های مختلفی داشته باشد. 

چادر لمینت

چادر پوشش غلات و محصولات کشاورزی

برای کاور کردن محصولات در کشاورزی و پوشش سیلوها می توان از چادر لمینت استفاده کرد. کاور کردن محصولات کشاورزی همواره یکی از نیاز های اساسی کشاورزان بوده است. ضد آب بودن و ضد اشعه UV بودن موجب استفاده بیشتر کشاورزان از پارچه لمینت شده است. البته گاهی برخی از افراد از پارچه های برزنتی عایق نیز برای پوشش غلات و محصولات کشاورزی خود استفاده می کنند. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های چادر لمینت ذکر می شود:

  • این کالا در هر 1 متر مربع تغریبا 200 گرم وزن دارد.
  • لمینت در رنگ های آبی ، طوسی ،آبی طوسی و نارنجی تولید میشود.
  • نمونه اصلی این پارچه وارداتی می باشد.
  • این محصول از لایه پلاستیکی به هم پیوسته تشکیل شده است و تحمل وزن بالایی دارد.
5/5 - (31 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام