0912 063 4885

پارچه برزنتی برای چادر گروهی

پارچه برزنتی برای چادر گروهی

پارچه برزنتی برای چادر گروهی

پارچه برزنتی برای چادر گروهی معمولا در متراژ بالا خریداری می‌شود. زیرا این نوع چادرها معمولا بزرگ هستند. در نتیجه برای دوخت آنها، میزان پارچه ی بیشتری نیاز است. جنس برزنت ممکن است از کرباس یا مواد مصنوعی مانند پلی استر باشد. در هر صورت این پارچه به عنوان یکی از بهترین و مناسب ترین متریال برای ساخت چادر گروهی امدادی شناخته شده است. زیرا این نوع محصولات در مواقع بحرانی و ضروری مورد استفاده قرار می‌گیرند. همین امر موجب می‌شود که از پارچه مقاومی مانند برزنت تهیه شوند. پارچه برزنت ضد آب است و می‌تواند به عنوان یک پوشش آب گریز عمل کند. برزنت برای دوخت چادر گروهی را می‌توانید آنلاین خریداری کنید.

پارچه برزنتی برای چادر گروهی

خرید پارچه ضد آب چادر مسافرتی

پارچه ضد آب برای چادر مسافرتی کاربرد زیادی دارد. اما محصولاتی که عمدتا در بازار می‌بینید، از مواد مصنوعی تهیه شده اند. به همین دلیل بسیار سبک هستند. اما یک چادر گروهی که شبیه به چادر عشایری ساخته می‌شود، طبیعتا مقاومت بیشتری دارد. در نتیجه به علت ضخامت بالا، بسیار مستحکم است. چادر ضد آب مسافرتی را می‌توانید با توجه به نوع آن از طریق سایت یا فروشگاه تهیه کنید. خرید پارچه ضد آب برای چادر گروهی یا مسافرتی را می‌توان از تولیدی انجام داد. زیرا تولیدی قیمت مناسب تری به مشتری پیشنهاد می‌دهد. پارچه برزنتی برای چادر گروهی یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت است.

فروش پارچه چادر گروهی

چادر گروهی همان چادر اسکلتی است. به همین دلیل در شرایط آب و هوایی سخت نیز قابل استفاده است. از این رو برای کمپینگ های طولانی از آن استفاده می‌شود. اما بهتر است که این محصول بسیار سبک باشد. به ویژه برای کوهنوردان بهتر است که وزن آن کم باشد. برزنت وزن کمی دارد و بهترین گزینه برای دوخت چادر مسافرتی است. انواع پارچه با کیفیت بالا در بازار وجود دارد. اما از طریق سایت می‌توانید یک خرید راحت را تجربه کنید. زیرا در کمترین زمان، محصول مورد نظر به دست شما خواهد رسید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام