چادر

پارچه لمینت

این محصول یک پارچه مقاوم و ضد آب می باشد. از آن برای ساخت سایبان و کاور استفاده می شود. لمینت یک لایه محافظ است که روی پارچه ها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل استفاده می شود. این پارچه ها ممکن است به وسیله انواع مختلفی از لمینت مانند مواد PP/PE ، BOPP ، فویل آلومینیوم (لمینت فوم) به دست آیند و به صورت پارچه های بی بافت هیدورفولیک و METALLISED ساخته شوند.

 

لمینت فوم را می توان با انواع پارچه، نایلون مشمعی و فوم انجام شود. معمولا از چسب های صنعتی و پایه آب برای چسباندن آن استفاده می کنند. روش های مختلف لمینت فوم به صورت پارچه به پارچه و دوبله و با فویل آلومینیومی انجام می شود.

 

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

ویژگی های این محصول:

همانطور که گفته شد این نوع جنس از انواع مقاوم و مستحکم پارچه در برابر عوامل محیطی مانند رطوبت می باشند. از نفوذ آن به داخل جلوگیری می کنند. در ادامه برخی دیگر از ویژگی های این نوع پارچه ها را ذکر خواهیم کرد:

  1. طول عمر بالای پارچه و مقاومت بالای آن
  2.  مقاومت در برابر اشعه UV
  3.  مقاوم در برابر رطوبت
  4.  محافظت در برابر ورود حشرات
  5.  مقاوم در برابر مواد شیمیایی

کاربرد پارچه های مقاوم لمینت شده:

از این نوع پارچه ها علاوه بر پوشش سقف، به عنوان کاور نیز کاربرد دارند. در ساخت انواع کیف، وسایل یکبار مصرف پزشکی، لمینت پارچه مبلی، در صنعت کشاورزی و به عنوان پارچه ضد آب و محافظ استفاده می شود. قیمت این محصول بیمارستانی با توجه به کیفیت ساخت آن متفاوت است.

گروه اترس چادر:

انواع پارچه های مقاوم ضد آب را نیز به بازار عرضه کرده است. یکی از ویژگی های پارچه های تولید شده توسط گروه اترس، کیفیت و قیمت مناسب محصولات می باشد. برای دریافت مشاوره قیمت انواع پارچه مقاوم با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید. فروش این محصول و ارسال آن به نقاط مختلف ایران در این مجوعه انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید