0912 063 4885

پارچه کانتینری

پارچه برزنت با قیمت ارزان

پارچه کانتینری

پارچه کانتینری یک پارچه تهیه شده از برزنت ضد آب است. این پارچه کاربردهای فراوانی دارد. به ویژه برای پوشش کانتینر و انواع کامیون و تریلی از پارچه برزنت کانتینری استفاده می شود. همانطور که می دانید برزنت از کرباس تهیه می شود. برای ایجاد مقاومت بیشتر در این پارچه از پلی استر و مواد والیاف مصنوعی استفاده می شود. این الیاف موجب می شوند که پارچه در برابر نفوذ آب، رطوبت، نور خورشید و … مقاوم باشد. بنابراین این پارچه مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط محیطی مختلف دارد. به همین دلیل در حمل و نقل جاده ای کاربرد بسیار ویژه ای دارد.

خرید برزنت کانتینری

خرید پارچه برزنت کانتینری

برزنت کانتینری را برای تهیه چادر کانتینری به کار می برند. این پارچه مقاومت بسیار بالایی دارد. برای پوشش دهانه کولر آبی و کاور کردن کولر از برزنت کانتینری استفاده می شود. از دیگر کاربردهای برزنت کانتینری، پوشش بالکن است. به دلیل مقاومت بالای این پارچه کاربرد های مختلفی دارد. چادر کانتینری یکی از پرفروش ترین انواع چادر است. یکی دیگر از دلایل استفاده از آن در حمل و نقل جاده ای، سبکی آن است. استفاده از پوشش های فلزی منجر به ایجاد وزن بسیار زیاد وسیله نقلیه می شود. بنابراین بهترین پوشش برای کاور کردن کانتینر و بار و کالا، استفاده از برزنت و پارچه کانتینری است.

برای خرید برزنت کانتینری می توانید به بخش فروشگاه سایت اترس چادر مراجعه کنید. همچنین امکان خرید حضوری برای مشتریان فراهم شده است. برزنت کانتینری یکی از بهترین پارچه های ضد آب برزنتی است.

تولید برزنت کانتینری استاندارد

قیمت پارچه و چادر کانتینری

چادر کانتینری بر اساس قیمت برزنت قیمت گذاری می شود. ابعاد، نحوه دوخت و … روی قیمت چادر تاثیر دارند. انواع چادر و پارچه برزنتی کانتینری و ترانزیتی با قیمت مناسب توسط سایت اترس چادر به مشتریان ارائه می شود. این پارچه ها با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شوند. برای اطلاع از قیمت با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام