برزنت کانتینری

برزنت کانتینری

برزنت کانتینری از مقاوم ترین انواع پاچه برزنت است که دارای قیمت ارزان و مناسبی است. این پوشش با نام پارچه ترانزیتی نیز در بازار عرضه می شود. نام های دیگر مانند برزنت کامیونی و … نیز برای آن استفاده می شود.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

کیفیت و مرغوب بودن یک پارچه از ویژگی های اصلی و مهم یک پوشش ضد آب به شمار می آید. مشمع کانتینری تمامی این ویژگی ها را دارد و در واقع با توجه به نوع آن کیفیت نهایی ش مشخص می شود. انواع چادر ترانزیتی از این پارچه تولید می شوند. به همین دلیل با ضخامت های متنوع به صورت یک رو و دو رو در بازار وجود دارد. در ایران نیز این پارچه با کیفیت بالا تولید می شود و از نظر کیفیت تفاوتی با نمونه های خارجی ندارد. برخی از ویژگی های این پارچه برزنتی را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  • مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و نفوذ آب
  • کیفیت بسیار بالا و استفاده از مواد اولیه مرغوب
  • مقاوم در برابر نور خورشید
  • قابل استفاده در صنایع مختلف
  • مناسب برای پوشش کانتینر
  • قابل سفارش در ابعاد دلخواه مشتری
  • رنگ بندی متنوع
  • امکان خرید آنلاین و اینترنتی پارچه به صورت متری

همانطور که مشاهده می کنید برزنت کانتینری ویژگی ها و مشخصات بسیار زیادی دارد. برای ایجاد خاصیت ضد آب و مقاومت بیشتر، هنگام تولید آن از مواد اولیه و الیاف مصنوعی مانند پلی استر استفاده می کنند. این نوع مواد موجب می شوند که ظاهر پارچه براق و درخشنده شود. از این رو بیشتر انواع برزنت ضد آب، دارای ظاهری براق هستند. گاهی به این نوع پارچه برزنت براق نیز گفته می شود.

برزنت کانتینری

برزنت کانتینری

کاربرد برزنت کانتینری

پارچه کانتینری در درجه اول برای پوشش بخش بار وسایل نقلیه سنگین کاربرد بسیار زیادی دارد. به طوریکه اکثر کامیون ها و تریلی ها با چادر کانتینری و ترانزیتی پوشانده شده اند. به همین دلیل فروش پارچه برزنت کانتینری بیشتر به این حوزه مربوط می شود. یکی از دلایل آن هم، سبکی و مقاومت بالای آن است. به دلیل مقاومت در برابر نور خورشید و و رطوبت، این پوشش مانند یک لایه فلزی مقاوم عمل می کند. اما سنگینی لایه فلزی را ندارد و به  دلیل وزن سبک در حمل و نقل جاده ای کاربرد بسیار بالایی دارد.

انواع کانتینری نیز برای جلوگیری از فرسایش، به سک پوشش ضد آب نیاز دارند. از این رو بهترین گزینه، پارچه برزنت کانتینری است. این پوشش علاوه بر موارد ذکر شده برای پوشش بالکن و تراس و یا کاور و پوشش کولر آبی نیز به کار می رود. به دلیل مقاومت بالا می توان برای این پارچه ضد آب، کاربرد های متنوعی را در نظر گرفت.

قیمت برزنت ترانزیتی چقدر است؟

برزنت ترانزیتی با توجه به متراژ، نوع برند تولید کننده، مقاومت، ضخامت و … تعیین قیمت می شود. پارچه کانتینری ارزان قیمت معمولا دارای ضخامت پایین و مقاومت کمتری است. البته به طور کلی این پوشش نسبت به سایر پارچه های موجود در بازار، قیمت کمتری دارد. از این رو، نمی توان گفت که این پارچه گران است! فروش برزنت در انواع مختلف نیز به صورت متری، رولی و یا عمده است. منظور از متری، فروش پارچه بر حسب متر مربع است.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

قیمت روز برزنت از طریق تماس با کارشناسان بخش فروش قابل استعلام است. در واقع شما می توانید به راحتی از طریق تماس با بخش فروش، قیمت پارچه مورد نظر خود را در همان روز استعلام کنید. این موضوع به دلیل نوسانات قیمت برزنت در بازار است. در صورت کمتر شدن نوسان، امکان درج قیمت برزنت کانتینری نیز در سایت فراهم می شود. هر پارچه با توجه به ویژگی هایی که دارد، دارای قیمت مشخصی برای هر مترمربع است. اما به جرات می توان گفت که برزنت یکی از ارزان ترین پارچه های موجود در بازار است که دارای کیفیت بسیار بالایی نیز می باشد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید