برزنت کانتینری

برزنت کانتینری

برزنت کانتینری

پارچه برزنت کانتینری

برزنت کانتینری یا مشمع کانتینری یک پارچه مقاوم و ضد آب می باشد که به عنوان روکش و کاور مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارچه های برزنتی درجه یک در برابر نور آفتاب و سایر عوامل محیطی مقاوم هستند. این محصول در رنگهای مختلف مانند سفید، طوسی، سبز پسته ای، سبز یشمی و آبی به بازار ارائه می شود.

علاوه بر پوشش کانتینر می توان از پارچه برزنت در موارد دیگر نیز استفاده کرد. این محصول با توجه به نیاز مشتری در ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود. به عنوان مثال جنس های نازک تر و سبک تر ضد آب به عنوان برزنت شمعی در قیمت های مختلف تولید می گردد. تمامی مراحل دوخت انواع الگو های پارچه های ترانزیتی و کانتینری در مجموعه اترس چادر انجام می شود.

برزنت کانتینری

کاربرد پارچه برزنت

از پارچه برزنتی برای روکش خودرو و کامیون، سقف سوله و انبار، به عنوان سایبان در ورودی مغازه و یا کاور کردن استخر استفاده می شود. همچنین برای کاور کردن سقف سازه های اسپیس فریم نمایشگاهی نیز از پارچه های مستحکم برزنتی استفاده می کنند. علاوه بر این برزنت در صنعت کیف و کفش سازی و ساخت کاور کولر نیز کاربرد دارد.

لیست قیمت برزنت کانتینری

قیمت هر مترمربع از پارچه های برزنتی بر اساس قیمت روز محاسبه می شود. قیمت این نوع پارچه با توجه به متراژ، ضخامت و کیفیت آن تعیین می شود. فروش برزنت کانتینری به صورت آنلاین و یا حضوری امکان پذیر است. پارچه های مقاوم و ضد اب تولید شده توسط اترس چادر از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت روز محصولات می توانید با کارشناس فروش تماس بگیرید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *