برزنت 2 لا 3 لا

قیمت پارچه برزنت

قیمت پارچه برزنت با توجه به نوع برزنت متفاوت است. همانطور که می دانید انواع برزنت شمعی، کانتینری، 3 لا 6لا، آهاری، طرح دار و … در بازار موجود می باشد. هر کدام نیز دارای ویژگی های خاص خود هستند. اغلب این پوشش ها به صورت آب گریز و ضد آب هستند.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

یکی از عواملی که روی قیمت پارچه ضد آب تاثیر دارد، نوسانات قیمت در بازار است. به گونه ای که ممکن است یک محصول در طول یک هفته با تغییر قیمت همراه باشد. از این رو در این موارد تنها با استعلام قیمت روز می توانیم از قیمت برزنت مطلع شویم. به طور معمول پارچه های ضد آب طرفداران بیشتری دارند زیرا که می توان از آنها در فضاهای مختلف و در معرض رطوبت نیز استفاده کرد. مثلا نوع کانتینری این پارچه علاوه بر استفاده برای پوشش کانتینر و خودرو های ترانزیت، در پوشش دهانه کولر آبی یا تراس نیز به کار می رود! در ادامه برخی از ویژگی های برزنت را بازگو خواهیم کرد:

  • دارای وزن کم و مناسب برای استفاده در حمل و نقل جاده ای
  • کیفیت بالا، دوام و عمر طولانی
  • دارای کاربردهای متنوع در صنایع
  • قیمت مقرون به صرفه
  • امکان خرید به صورت عمده یا متری
  • تولید شده در رنگ های متنوع
پارچه برزنتی از کجا بخرم؟

پارچه برزنتی از کجا بخرم؟

لیست قیمت برزنت

همانطور که گفته شد، قیمت برزنت بر اساس قیمت روز این پارچه قابل استعلام است. همچنین انواع متنوعی دارد و از این رو باید در یک لیست، قیمت انواع برزنت درج شود. تماس با کارشناسان و یا با استفاده از پیج اترس چادر می توانید از قیمت های لحظه ای محصول مورد نظر آگاه شوید. به طور کلی پارچه های برزنتی دارای قیمت های متنوعی هستند. از این رو این پوشش را می توان با توجه به میزان بودجه و کاربرد مورد نیاز، خریداری کرد. لیست قیمت برزنت شامل انواع برزنت ترانزیتی، برزنت نانو، پوشش های سقفی، برزنت شمعی و  … می باشد. از این رو می توان بر اساس نوع پارچه نسبت به خرید آن اقدام کرد.

کیفیت پارچه در برابر شرایط محیطی از مهم ترین ویژگی های آن است. عدم نفوذ رطوبت و مقاومت در برابر نفوذ نور، دو ویژگی بسیار مهم برزنت هستند. از این فروش پارچه برزنت بسیار بیشتر از سایر محصولات می باشد.این پارچه به صورت متری، رولی و عمده در دسترس مشتریان قرار می گیرد و امکان خرید از تولیدی برزنت نیز وجود دارد. در صورت خرید عمده، قیمت برزنت کمتر خواهد بود.

خرید برزنت از تولیدی

تولیدی برزنت اترس چادر خدمات خود را از طریق سایت به مشتریان ارائه می دهد. امکان خرید حضوری نیز برای مشتریان وجود دارد. در واقع می توانید با مراجعه به سایت انواع برزنت را به صورت اینترنتی سفارش دهید. قیمت پارچه برزنت در سایت در صورت عدم نوسان قمیت درج خواهد شد و امکان خرید به صورت متری یا عمده نیز وجود دارد. برزنت ضد آب را می توانید برای پوشش سقف، دوخت چادر مسافرتی و یا چادر سقفی مورد استفاده قرار دهید. این پارچه از طریق مرکز پخش اترس چادر در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید